معرفی سورس رنگ آمیزی در اندروید


معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

بررسی پنج سورس رنگ آمیزی محبوب اندرویدی

رنگ آمیزی در گروه برنامه هایی ست که می تواند در تمام سنین مخاطب داشته باشد. یک راه حل ساده برای مرتب سازی ذهن در دوره ای که استرس جزیی از روزمرگی ما شده. در هر زمانی می توان به کمک این دست برنامه ها آرامش ذهنی خود را بازیابیم. در این مقاله به معرفی پنج سورس رنگ آمیزی در اندروید می پردازیم.

معرفی سورس رنگ آمیزی ColorBook-Pro

معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

سورس رنگ آمیزی color-pro قابلیت افزودن دسته بندی و تصاویر جدید را دارد. با استفاده بسیار آسان و روان ، این برنامه می تواند یک سرگرمی خلاقانه برای کودکان نیز محسوب شود. طراحی color picker یا انتخاب رنگ در این سورس بگونه ای ست که کاربر راحت تر می تواند رنگ دلخواه خود را بیابد.

تصاویر رنگ آمیزی شده را می توان ذخیره کرد و به اشتراک گذاشت.

این سورس با نسخه اندروید 4 تا 8 سازگاری دارد. و تبلیغات ادموب روی آن ست شده است.  هم چنین با خرید این سورس مجموعه ای شامل سورس کامل اندرویدی (کدهای توسعه یافته در اندروید استودیو) و سورس های مرتبط با php dashboard و سورس های php پنل ادمین می باشد.

معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

معرفی سورس Coloring Book Android with Admob

معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

سورس رنگ آمیزی Coloring Book بطور کامل با جاوا و در اندروید استودیو نوشته شده است. رابط کاربری روان و ساده این برنامه باعث می شود در هر زمان و هر جایی و برای هر سنی قابل استفاده باشد.

به سادگی می توان پوسته برنامه را تغییر داد و هم چنین دسته بندی و تصاویر جدید به برنامه اضافه نمود.

قابلیت زوم کردن روی تصاویر، قابلیت undo و redo و پاک کردن بطور کامل، افزودن متن و قاب به نقاشی، پالت رنگی جذاب از امکانات این برنامه است. هم چنین قابلیت ذخیره و به اشتراک گذاری نقاشی ها را دارد.

این سورس رنگ آمیزی چند زبانه است و در حال حاضر از زبان های فارسی، انگلیسی، فرانسوی و چینی پشتیبانی می کند.

این برنامه با اندروید در نسخه های 6 تا 9 سازگار است و طراحی این برنامه بگونه ایست که روی تبلت هم به خوبی اجرا می شود. روی برنامه تبلیغات ادموب نیز ست شده است.

معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

معرفی سورس رنگ آمیزی Top Kids Games My Coloring Book + Admob + Education + Ready For Publish

معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

یک سورس رنگ آمیزی مرحله ای شامل 10 نوع دسته بندی و بیش از صد مرحله. این برنامه با گرافیکی جذاب برای کودکان طراحی شده. قابلیت اشتراک گذاری نقاشی ها در برنامه وجود دارد. به سادگی می توان پوسته برنامه را تغییر داد.

معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

معرفی سورس رنگ آمیزی بزرگسالان Coloring Book For Mandala

معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

این سورس رنگ آمیزی پرفروش شامل کدهای باکیفیتی ست که با جاوا نوشته شده و با نسخه های  که با جاوا نوشته شده و با نسخه های 3.1 تا 9 اندروید کاملا سازگار است. تصویرسازی های این مجموعه منحصر به فرد و متفاوت از موارد قبلی ست. پالت رنگ ها هم حالت دسته بندی دارد هم گستره رنگ ها را نمایش می دهد. به گونه ای که یافتن رنگ دلخواه بسیار آسان تر می گردد.

برای هر تصویرسازی می توانید چند نمونه رنگ آمیزی ها ذخیره نمود. این برنامه بدون اتصال به اینترنت به خوبی کار می کند. رابط کاربری روان و ساده این برنامه آنرا کاربر پسند نموده است.

تبلیغات ادموب نیز به صورت بنری و بینابینی روی سورس ست گردیده است.

معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

معرفی سورس رنگ آمیزی رایگان ColouringImageFloodFill

معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

این سورس رنگ آمیزی که در github بصورت یک پروژه متن باز قرار دارد، به کمک الگوریتم floodfill در زبان c++ برای اندروید نوشته شده است. اگر خود قصد توسعه چنین برنامه ای را دارید، مطالعه این سورس می تواند کمک زیادی به شما کند.

معرفی سورس رنگ آمیزی اندرویدی

به این پست امتیاز دهید

روی ستاره های کلیک کنید و امتیاز بدید

میانگین امتیاز / 5. تعداد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image